خدمات ما

خدمات ما

مشاوره، طراحی و توسعه ی سایت و اپلیکیشن های موبایل با به روز ترین ابزارها و تکنولوژی ها


امکانات ما

پشتیبانی

یک پروژه ی آی تی بدون پشتیبانی مناسب همیشه محکوم به شکست است. پس پشتیبانی خوب و مناسب، یکی از شروط تضمین بقای پروژه های موفق آی تی می باشد.

تیم پشتیبانی ما در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته، آماده پاسخگویی به شما هستند.

طراحی واکنش گرا

امروزه تلفن های همراه و تبلت ها، جای لپ تاپ ها و سیستم های خانگی را برای بیشتر کاربران گرفته اند. به همین دلیل، وب سایتی که واکنش گرا نباشد، نمی تواند در دنیای رو به پیشرفت امروز حرف برای گفتن داشته باشد.

تمامی طرح هایی که در سیفتال پیاده سازی می گردد، برای تمام اندازه ی مرورگرها، شامل موبایل، تبلت های کوچک و بزرگ، اوناع لپ تاپ ها و انواع سیستم های خانگی با هر اندازه و رزولوشن تصویری، به صورت اختصاصی و واکنش گرا طراحی می گردد.

سبک روز طراحی

سبک های مختلف طراحی، به سرعت در حال تغییر و دگرگونی می باشند. از متریال و فلت گرفته تا طراحی های انیمیشنی و دوبعدی و سه بعدی و ... همه و همه در تخصص طراحان ما می باشد.

با کیفیت ترین برنامه نویسی

امروزه به دلیل فراوانی تعداد برنامه نویسان و همچنین فراوانی پلتفرم های مختلف برنامه نویسی و هم چنین فراوانی سبک های مختلف برنامه نویسی، یک پروژه را می توان به هزاران روش مختلف و درست انجام داد. اما همیشه یکی از این روش ها بهترین می باشد.

تیم برنامه نویسی ما به دلیل اینکه از انواع و اقسام پلتفرمها، برنامه نویسان و روش ها شامل شده و اعضای تیم، انواع و اقسام پروژه های برنامه نویسی را انجام داده اند، همواره بهترین، سریع ترین و بهینه ترین راه را جهت اجرای پروژه های خود انتخاب می کنند.